Rulo Deck

Rulo Deck

Katlanabilir Ahşap Rulo Deck

Dış mekanda kullandığımız ahşap uzun boy veya karo deck ürünlerinin katlanabilir modeline rulo deck adını veriyoruz.Normalde duş,banyo iç kısmında ızgara olarak kullanılmaktadır.Dış mekanda da kullanımı pratik ve demonte özelliği sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Zemini delme gibi zahmetli uygulamalara gerek kalmadan , istediğiniz alanlara halı gibi serebilirsiniz.Dilediğinizde ise kolayca kaldırabilirsiniz.Normal uygulamalarda ahşap deck malzemeleri karkas sistemi yapıldıktan sonra üzerine monte edilir.Alt kısmını temizlemek imkansızdır.Rulo deck ürünlerinde ise kolayca kaldırılabildiği için bu sorunlarla karşılaşılmaz.

Rulo Deck’lerin imalatı,uygulama yapılacak alanların ölçüsüne göre yapılmaktadır.Özel ölçü sonrası ürünler fabrikamızda hazırlanır,size gönderilir.Siz değerli müşterilerimiz rulo deck ürünlerini, ölçüsü alınmış mekana halı gibi kolayca serebilirsiniz.

Ürünleri egzotik tropikal ahşaplardan üretilmektedir.Sertlik derecesi düşük yumuşak ağaçlar kullanılmamaktadır.Kullanmış olduğumuz ağaç türleri;Teak(tik),iroko ve ipe ağaçlarıdır.Bu ağaç türleri;suya,güneşe,her türlü zorlu hava koşullarına dayanıklı ağaç türlerindendir.

Genelde duş,banyo içi ızgara-paspas olarak yaptığımız bu ürünleri;havuz kenarı,balkon,teras,kapı girişleri,yürüme yolları,restoran kafeterya bahçeleri,lavabo paspası gibi birçok alanda kullanabilirsiniz.

Kentsel dönüşüm kapsamında ,yeni yapılar ile yaşam standartları ve iç ve dış dekorasyon sistemleri gün geçtikçe değişmektedir.Bu bağlamda yeni inşaat projeleri,otel projeleri gibi sektörlerde de hizmet vermekteyiz.

Ahşap rulo deck ürünlerinin fiyatları ağaç türüne göre değişmektedir.Ürünün metrekaresi ağaca göre değişmekle birlikte 350 TL’den başlamaktadır.Toplu alımlarda indirim uygulanmaktadır.Projeleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • İç ve dış mekanda kullanılabilir.
  • Katlanabilme özelliği vardır.
  • Birleşim yerlerinde vidalama işlemi yoktur.
  • Ürünün alt kısmında plastik aparatlar(pabuç) vardır.Su akışını kolaylaştırmak için yapılmıştır.Aynı zamanda kaydırmaz özelliği sağlar.
  • Dış ve iç mekanda egzotik ağaçlardan üretildiği için yıpranmaz,aşınmaz,çürümez.
  • Tamamen doğal ağaçtır insan sağlığına son derece yararlıdır.

İletişim 0216 305 59900554 887 2109 

Bir Cevap Yazın

You have to agree to the comment policy.