Masif Parke Uygulama Montaj

  • Masif / Ahşap Parke Montaj-Uygulama

Masif parke uygulamalarını uzman kadromuz ile yapılmaktadır.Geniş ürün yelpazesi içerisinde seçmiş olduğunuz ahşap parkeler mekanlarınıza özenle monte edilmektedir.Montaj öncesinde uygulama yapılacak alanda keşif yapılmakta ,mekanın ne derece uygun olduğu tespit ediyoruz.Masif parkeler doğal ağaç olduğundan çok özenli bir şekilde uygulaması yapılmalıdır.Ahşap parkeler hazır yağlı,cilalı veya ham olabilir.Farklı kalınlık,genişlik ve boylarda olabilmektedir.Ürünün türüne göre farklı uygulamalar yapılmaktadır.İstediğiniz her şekilde hizmet yada ürün alabilirsiniz.Masif ağaç parke çeşitlerine ana sayfadan bakabilirsiniz.Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi arayınız.

 

  • Masif / Ahşap Parke Bakım,Onarım,Silistre,Cila

Ahşap parkelerin bakım,onarım,sistre(zımparalama),cila(vernikleme) gibi hizmetleri firmamız tarafından yapılmaktadır.Kullanıyor olduğunuz parkelerinizin her türlü bakımı için bizi arayabilirsiniz.Sizin tercihleriniz içerisinde istediğiniz cila türü parkelerinize uygulanmaktadır.Tür olarak su bazlı ve cam cila kullanılmaktadır.En iyi markalar öncelikli tercih ediyoruz.Genelde ithal cilalar tercih edilmektedir.Makina olarak Hummel,Kenar alma ve Trio kullanılmaktadır.

HUMMEL makine ile parke yüzeyinin kaba kısımlarını sistre yaparak (zımparalayarak) TRİO makinesine zemin hazırlar. Silistre-cila uygulaması çok aşamalı olarak yapılmaktadır. Parke yüzeyinde ilk aşama Hummel ile yapılır.En profesyonel Alman üretimi Avrupa makinedir.Teknoloji doğrultusunda Tozsuz olarak silme işlemi yapılırken,parke yüzeyinde ve daire içerisinde toz bırakmaz.

KENAR ALMA parke yüzeyinde Hummel makinesinin ulaşamadığı kenar,köşe noktalara ulaşıp toz bırakmadan zımparalayarak TRİO makinesine zemin hazırlar.

TRİO makinesi uygulamada üçüncü aşamada kullanılmaktadır.Hummel ‘ den ve kenar alma makinesinden sonra parke yüzeyinde daha ince ve pürüzsüz zımpara yaparak Parkeye son görünümünü verir.TRİO çalışması esnasında yüksek filtreli emiş gücü sayesinde masif ahşap parke üzerinde ve daire içerisinde toz bırakmaz.

Makinelerin yanı sıra en önemli unsur aslında işçiliktir.Profesyonel masif parke ustaları firmamız ekibi içerisinde yer almaktadır.

İletişim 0216 305 5990

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

You have to agree to the comment policy.